Комплекс ландшафтних послуг

(099)5461100
(098)8791100

Створення водойм, водоспадів, струмків на Вашій ділянці!

Водоймище в саду - відмінне рішення прикрасити Ваш сад! Поєднання води, каменю, флори і фауни створюють свій природний світ, яким хочеться милуватися!

Вибір місця будівництва водойми за допомогою нашого фахівця. До вибору місця варто підійти не тільки з точки зору «тут буде красиво», але з технічних і природних факторів на ділянці, так як рослини, розташування, грунт та інші фактори при неправильному виборі місця можуть ускладнити будівництво і поставити ризик надійності водойми.

Будівництво водойми містить ряд робіт, це монтажні роботи та роботи з декорування. 

Види водойм, які ми встановлюємо:

Бетонний. Водоймище з бетонною основою буде самим довговічним!

1. Спочатку вибирається форма за допомогою розмічального шнура. Переважно вибираються водойми з покрученою, каплеподібною формою. Глибина водойми залежить від його функціональності. Якщо в будинку є маленькі діти, то в цілях безпеки глибина повинна бути не великою, приблизно 0,4-0,5 м. Але при такій глибині риби у водоймі не зимують, так як їмпотрібна глибина не менше 1,2 м. Важливим моментом є наявність поглиблення на дні водойма для насоса, за допомогою якого вода з водойми відкачується практично повністю.
2. Після узгодження з замовником форми водойми приступаємо до роботи.
3. Робимо виїмку грунту. Стіни викопуються під кутом для того, щоб замерзла в зимовий час вода не розчавила стіни водойми.
4. Після виїмки грунту приступаємо до армування стін і дна. Армування має бути подвійне.
5. Наступний етап - бетонування. Товщина бетону повинна бути не менше 0,2 м. Важливим моментом під час бетонування є те, що заливка залізо-бетонної чаші повинна проводитися монолітним способом з підготовкою поверхні бетону для нанесення гідроізоляції. Через 15-20 днів після заливки бетону наноситься другий шар еластичної гідроізоляції.
6. Після нанесення гідроізоляції виконується облицювання стін водойми, укладання дна і пристрій берегової лінії водойми.

Такий водойм можна будувати без обмежень у формі. 

Плівковий
Відмінно підійде для великої ділянки під водойм. Після виїмки грунту готується грунт під укладання геотекстилю. На підкладку з геотекстилю лягає і закріплюється плівка. Такий вид водоймища досить економічний.

 Використовуючи готову форму
Це більш простий спосіб, так як не вимагає створення форми. Головне підібрати при покупці форму, яка буде красиво поєднуватися зі стилем ділянки.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.

   
                                                                                             

Також прикрасять Вашу ділянку:

Пристрій струмка:

Струмок на ділянці створить ілюзію просторості ділянки, допоможе підкреслити певні лінії і створить стиль. Технологія будівельних робіт при влаштуванні струмка та ж, що і у водойми. Але потрібно передбачити необхідну кількість каскадних переливів по всій довжині струмка.

Також ми займаємося створенням сухого струмка - цей варіант добре застосовувати, коли до місця будівництва складно підвести воду. Ідея сухого струмка прийшла до нас із країни Висхідного сонця. Часто використовується в японському стилі ландшафтного дизайну. Струмок створить враження, що зупинилася стихія води, підкреслить різноманітну форму натуральних каменів, які ніби чекають, коли по них знову почне вирувати і стікати вода.

               Пристрій водоспаду:

У ландшафтному дизайні часто використовуються саме водоспади. Вони підкреслюють силу й енергію води, а також прикрашають ділянку своєю декоративністю. 

Під планований водоспад заливається бетонна основа. На водоспаді обов'язково потрібно передбачити нитки для накопичувачів води, з яких після облицювання будуть бігти переливи води.

Пристрій фонтану:

Фонтани служать хорошим джерелом свіжості і підтримують природний клімат на ділянці. Будівельна частина фонтану передбачає влаштування залізобетонної чаші і її декоративне облицювання. Після завершення будівельних робіт встановлюється насос з певною фонтанною посадкою, яка і визначає вид фонтану.
 

Догляд за водоймою:

Якщо у воді присутні водні рослини і риби, то для підтримання водного балансу у водоймі і чистої води, необхідно використовувати спеціальні фільтровані системи для водойм з щомісячним застосуванням біологічної хімії.
На протязі всього сезону 1 раз на місяць повинна проводитися чистка водойм, струмків, каскадних переливів.


Послуги з догляду за водоймою:

1. Вибираємо необхідне фільтроване обладнання (вибір обладнання залежить від обсягів води у водоймі).
2. Запуск фільтрованого обладнання. Включає в себе установку, підключення і заливку у водойм всіх необхідних спеціальних бактерій.
3. Чистка водойми від зелені, що утворюється. Після чистки в воду заливаються бактерії.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.