Комплекс ландшафтних послуг

(099)5461100
(098)8791100

Ландшафтний дизайн від майстрів «Garden House»

Ландшафтний дизайн Київ - це більше, ніж благоустрій території. Це мистецтво, яке дозволить перетворити пересічний сад в квітучий райський куточок. Тонкощі даної майстерності не завжди відомі садівникам-любителям, тому доручити це завдання рекомендується професіоналам.
Заказ автополива и ландшафтного дизайна
Команда садового центру «Garden House» (Україна) розробить унікальний ландшафтний дизайн, фото садової ділянки з урахуванням побажань клієнта. Ми виконуємо проекти «під ключ» - починаючи ландшафтний дизайн ділянки з вивчення місцевості і закінчуючи перетворенням архітектурно-будівельного плану в реальність.

Ландшафтний дизайн ділянки - від ідеї до її втілення - 5 кроків

Перш ніж в саду з'являться шедеври композицій і архітектурні ансамблі, слід ретельно опрацювати фото ландшафтний дизайн. Процедура включає в себе наступні етапи:
Как мы работаем? Создание уникального ландшафтного дизайна
 
При плануванні ми враховуємо такі моменти:
 • Особливості ділянки: розташування сонячних і тіньових зон, готових будов (будинок, гараж, лазня і т.д.) і посадок, склад грунту, рельєф.
 • Побажання замовника і його ідеї з благоустрою території.
 • Ландшафтні елементи і композиції, які будуть розміщені на дачі, присадибної або комерційної території.
 • Передбачуваний бюджет.
Після створення ескізу ландшафта ми надаємо клієнту фото рослин, які передбачаємо використовувати. Це дає детальне візуальне уявлення про зовнішній вигляд флори майбутнього саду. Рослини можна переглянути на сайті садового центру.
Креативный подход к каждому клиенту

Чому варто замовити ландшафтний дизайн в «Garden House»?

Замовити ландшафтний дизайнРозробка подібного проекту - творчий процес, що вимагає майстерності і досвіду. Довіривши його нам, Ви оціните такі переваги:
 • Креативний підхід. Ми готові запропонувати оригінальні ідеї по перетворенню приватної або комерційної території в мальовничий куточок.
 • Професіоналізм. Ландшафтний дизайнер «Garden House» в Києві - досвідчений експерт, який виконав понад 100 проектів з озеленення та благоустрою садово-паркових зон.
 • Увага до деталей. Ми ретельно опрацьовуємо ескіз ландшафтного дизайну двора (в трьох варіантах), геодезичні креслення, генеральний і дендрологічний плани, надаємо фото рослинності і докладні пояснення до документації.
 • Вигідність. Демократичні ціни на послуги з розробки дизайну місцевості дозволять скоротити витрати на озеленення. Замовивши у нас ескіз і продовживши співпрацю, Ви отримаєте проект у подарунок.
Ми запропонуємо замовнику 3D-візуалізацію в графічному і відео форматі, щоб Він отримав детальне уявлення про зовнішній вигляд майбутнього саду.

Ціни на ландшафтний дизайн - Що входить у вартість послуг?

Витрати на облаштування куточка для відпочинку на дачі або декоративного комплексу біля будинку залежать від:
 • Площі території. Ескіз озеленення маленької ділянки (10-15 соток) в Києві і передмісті складе 1500 грн., Повний пакет документації з візуалізацією - 3000-4000 грн.
 • Складності проекту. Вона визначається кількістю декоративних елементів, зон, споруд (альтанок, гірок, дитячих майданчиків тощо), систем освітлення та автополиву.
 • Детальність планування. Якщо крім ескізу Вам необхідна інша проектна документація, це зажадає додаткових витрат.
Реализация ландшафтного дизайна
Зверніться в нашу компанію сьогодні, і ми розрахуємо для Вас відповідний ціновий варіант ландшафтного дизайну.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.