Комплекс ландшафтних послуг

(099)5461100
(098)8791100

Основні правила і нюанси догляду за газоном

ДОГЛЯД ЗА ГАЗОНОМ НАВЕСНІЩоб галявина «радувала око» і залишалася естетично привабливою протягом усього року, необхідно регулярно про неї піклуватися і знати основні правила догляду за газоном. Цей захід включає комплекс робіт, які важливо здійснювати грамотно і в певний час. Нагородою за таку працю буде цілорічний «живий» килим, що наповнює ділянку природньою свіжістю, затишком і гармонією.
 
Не знаєте, як захистити газонне покриття від лютих морозів, спекотної погоди та шкідників - звертайтеся в компанію «Garden House». Ми підкажемо план дій, при дотриманні якого Ваша ділянка буде виглядати на всі 100% в будь-який сезон.

Догляд за газоном навесні

Основні заходи на період з березня по квітень:
 1. Вичісування дернини. Проводити очистку поверхні можна механічним (за допомогою спеціальних засобів) або ручним способом (за допомогою віялових граблів). Важливість процедури: верхні шари грунту збагачуються киснем, покращується доступ вологи та поживних речовин до рослин.
 2. Добриво галявини. Для першої підгодівлі радять брати добрива з азотом. Далі грунт збагачують фосфором (сприяє коренеутворенню) і калієм (робить траву стійкою до хвороб і посухи).
 3. Стрижка газону. Періодичність стрижки навесні - 1 раз в 2 тижні. Частота процедури варіюється в залежності від кліматичних умов.
Вычесывание дернины. Проводить очистку поверхности можно механическим (при помощи специальных средств) или ручным способом (посредством веерных граблей). Важность процедуры: верхние слои грунта обогащаются кислородом, улучшается доступ влаги и питательных веществ к растениям. Удобрение лужайки. Для первой подкормки советуют брать удобрения с азотом. Далее почву обогащают фосфором (способствует корнеобразованию) и калием (делает траву стойкой к болезням и засухе). Стрижка газона. Периодичность стрижки весной – 1 раз в 2 недели. Частота процедуры варьируется в зависимости от климатических условий.
Прі появі прогалин необхідно висівати насіння газонної трави на порожні ділянки, заздалегідь очистивши і удобривши їх.

Як піклуватися про галявину влітку?

Роботи на літній період:
 1. Полив. У «Garden House» ви можете замовити монтаж автополиву «під ключ» за конкурентною ціною. 
 2. Стрижка. Проводиться по сухій траві 2-3 рази на місяць. 
 3. Підживлення. Радять брати комплексні органічні розчини або азотовмісні добрива.  
                        Полив. В «Garden House» вы можете заказать монтаж автополива «под ключ» по конкурентной цене. Стрижка. Проводится по сухой траве 2-3 раза в месяц. Подкормка. Советуют брать комплексные органические растворы или азотосодержащие удобрения, которые вы можете выгодно купить на нашем сайте по демократичной стоимости.
                                                     При необхідності проводять підрівнювання країв покриття та лікування рослинності.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.


Догляд за газонним покриттям восени


Що робити в осінній період:Взимку важливо знизити навантаження на покриття
 • Підсіяти постраждалі від літньої спеки ділянки.
 • Підгодувати грунт мінеральними добривами, що містять фосфор і калій.
 • Провести аерацію грунту за допомогою проколювання покриття.
 • Підстригти траву, залишивши її висотою не менше 5 см.
Взимку важливо знизити навантаження на покриття (не робити каток, чи не вивантажувати зібраний з доріжок сніг і не ходити по ньому, якщо сніговий шар менше 0,2 м).

Залишилися питання - зв'яжіться з консультантами «Garden House» за тел .: +38 (098) 8791100 або +38 (099) 546 110. Ми підберемо і надішлемо в будь-яку точку Києва і всієї України оптимальні для Вашої ділянки рослини, порадимо, як правильно виконувати догляд за газоном на дачі.
Зв'яжіться з консультантами «Garden House»

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.