Комплекс ландшафтних послуг

(099)5461100
(098)8791100

Професійне створення ефектних квітників

Ділянка без квітника як жінка без макіяжу - виглядає недоглянуто і непривабливо. Якщо Ви хочете, щоб територія біля котеджу радувала око, здавалася презентабельною і спонукала до відпочинку, варто прикрасити її композиціями з рослин.

Садовий центр «Garden House» пропонує власникам заміських будинків, поблизу від Києва, допомогу по облаштуванню - створення квітників командою ландшафтних дизайнерів і садівників. Ми перетворимо Вашу ділянку в барвистий і ароматний куточок райського саду.

Який квітник може з'явитися біля Вашої Дачі?
Біля заміських котеджів України облаштовують: 
Цветники цена

Вартість створення квітників в Києві

Послуги по облаштуванню квіткових палісадників припускають:
 • проектування декоративних елементів саду,
 • вибір відповідних сортів,
 • підготовку грунту,
 • висаджування паростків,
 • саджанців або цибулин.
Ціна робіт буде залежати від загальної площі саду, виду квіткових композицій і сортів квітів в квітнику. Фото прикладів можете подивитися тут.

Наша команда відчує душу ділянки і підбере квіти і трави, здатні пишно рости при даному кліматі і складі грунту. Тому створений співробітниками «Garden House» палісадник (Квітник на дачі) буде не тільки естетичним, а й простим у догляді.

 5 причин довірити створення квітників команді «Garden House»

Десятки власників котеджів вже оцінили переваги нашої роботи:
 1. Використання життєстійких саджанців. Даємо гарантію на посадковий матеріал з садового центру «Garden House».
 2. Великий професійний досвід. Наші ландшафтні дизайнери отримали профільну освіту і відточили свою майстерність на сотнях попередніх проектів.
 3. Дотримання технології облаштування клумб. Ширина рабатки, форма міксбордера, розташування доріжок, глибина посадки рослин - враховуються всі нюанси, які впливають на естетику і довговічність ландшафтного декору.
 4. Врахування потреб і побажань кожного клієнта. При необхідності змінимо колірну гамму бутонів, кількість і розташування рослин, а також врахуємо інші побажання.
 5. 3Д-візуалізація проекту клумби і квітники.  Ви зможете помилуватися рабатками або рокаріем ще до початку робіт і відкоригувати побажання.
 6. Безкоштовний проект для клієнтів. Даруємо езкіз кожному замовнику послуг з озеленення та ландшафтного дизайну ділянки.
Якщо Ви хочете, щоб біля Вашого заміського будинку з'явився запашний куточок відпочинку, або багаторівнева гірка - замовте безкоштовний виїзд дизайнера через форму замовлення, або ж зателефонуйте. Він оцінить стан грунту, продемонструє фото наших робіт в подібних умовах, розповість про ціни на створення композицій, зробить первинні виміри, а після погодження, реалізує квітники і клумби Вашої мрії .

Консультуємо за номерами:
Київ (099) 546-11-00,
Україна (098) 879-11-00.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.

 

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.