Комплекс ландшафтних послуг

(099)5461100
(098)8791100

Створення газону «під ключ»

 • Мрієте про охайний європейський газон?
 • Хочете проводити час зі своїми рідними на зеленому килимі?
 • Не знаєте де знайти професіоналів по створенню посівного газону? Ви потрапили за адресою!          
Мрієте про охайний європейський газон?

Чому саме ми?

Наша команда створює не тільки якісний газон, але і виконує всі побажання і вимоги клієнта. Запорука нашого успіху в тому, що ми завжди використовуємо тільки якісні матеріали та інструменти. 
 • Наші фахівці використовують у створенні газону лише найкращі насіння і добрива. Серед усіх насінь ми віддаємо перевагу високоякісним виробникам таким як Barenbrug (Голландія) і DLF Trifolium (Данія).
 • Працюємо тільки після укладання договору і відповідаємо за всі взяті на себе зобов'язання. Попередньо узгоджуємо терміни, вартість та інші деталі роботи. Таким чином ми гарантуємо якість роботи, дотримання конкретності і точності в наших домовленостях.
 • Посів газону та створення системи автоматичного поливу однієї Компанією. Завдяки цьому гарантований кінцевий результат якісного газону. Якщо ж газон і полив створюють різні організації, в разі прояву проблем з газоном, складно розібратися в чому помилка: в халтурно посіві або в поганому налаштованому поливі. 
 • Стаціонарне місце роботи. Ви завжди зможете нас знайти в нашому садовому центрі Garden House. 
Наш садовий центр Garden House можна побачити на Google мапі.
Посів газону та створення системи автоматичного поливу однієї Компанією

Етапи створення газону

 1. У разі запущеної, земельної ділянки, з ущыльненим грунтом, проводимо культивацію мотоблоком, який допомагає розбити і розпушити грунт. 
 2. Видаляємо бур'яни з ділянки. 
 3. Займаємося грунтовими роботами і просіюванням верхнього шару чорнозему (за необхідності). Такий етап роботи займає 30-50% часу створення газону. 
 4. Важливим етапом перед посівом газонної трави є каткування грунту. Утрамбовуємо грунт для того, щоб надалі він не просідав. 
 5. Найвідповідальніший і важливий етап - посів газонної трави. Ми працюємо з кращим газонним насінням таких ТМ як Barenbrug (Голландія) і DLF Trifolium (Данія). На одну сотку ділянки розхід газонного насіння зазвичай становить 4-5 кг. 
 6. Вносимо стартові добрива для газону, вони прискорять проростання газонної трави. У певні періоди літа при використанні таких добрив сходження насіння ми отримаємо вже на 4-й день після посіву. 
 7. Після посіву газонної трави проводимо каткування грунту. Спеціальний каток щільно притискає насіння до грунту, таким чином ми збільшуємо відсоток сходження. 
 8. На посіяне насіння газонної трави просипаємо шар грунту - це також збільшить відсоток сходження, так як після укатки грунту деякі насінини залишаються зверху.

  В середньому для ділянки 5-10 соток створення газону займає 2-4 тижні.

              Найвідповідальніший і важливий етап - посів газонної трави.

  Який газон Ви отримаєте після закінчення робіт?

  Який газон Ви отримаєте після закінчення робіт?
  Пакет створення газону «Стандарт».
  Ви отримаєте відмінний газон з умовою, що самостійно будете за ним доглядати. Дуже важливо до півроку якісно доглядати за газоном. Вам необхідно буде регулярно приділяти йому до 10 годин на тиждень.
   
  Який газон Ви отримаєте після закінчення робіт?Пакет створення газону «Комплексний».
  Вам не потрібно буде турбуватися з приводу догляду за молодим газоном, так як приймаєте від нас вже готовий «зелений килим».
  Який газон Ви отримаєте після закінчення робіт?Остаточна оплата за договором проводиться після 2-х місяців догляду, саме тоді, коли можете оцінити реальний результат нашої роботи. 
  Пакет створення газону «VIP-пакет».
  Завдяки цьому пакету Ви абсолютно будете спокійні за свій газон! Максимально якісний 6-тимісячний сервіс по догляду заставу красивого європейського газону, який в рази перевершує рулонний газон. 


P.S. Отримайте корисну професійну консультацію, а також кошторис по створенню газону саме на Вашій ділянці, замовивши БЕЗКОШТОВНИЙ виїзд фахівця!

P.P.S. Якщо Вам також потрібен автоматичний полив, замовляйте безкоштовний виїзд відразу двох фахівців (з поливу і газону).
Заощаджуйте свій час!
Щоб дізнатися вартість комплексного створення газону "під ключ" перейдіть за посиланням.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.