Комплекс ландшафтних послуг

(099)5461100
(098)8791100

Створення систем автоматичного поливу Toro

Збираєтеся встановити професійну систему автоматичного поливу, але не знаєте якій фірмі віддати перевагу - вибирайте Toro. Це американська компанія зі світовим ім'ям і 100-річною історією, яка зарекомендувала себе, як виробник зразкової продукції для зрошення. Кожна створена конструкція проходить багаторазове тестування і багаторівневий контроль, тому вони працюють чітко і безвідмовно.

Де в Києві замовити монтаж автополиву Toro «під ключ»? Звертайтеся в садовий центр «Garden House». Ми створили і виконали установку більше 300 систем для поливу як маленьких за площею ділянок, так і великих плантацій. Тому знаємо тонкощі і «підводні камені» цієї послуги.

Автоматичний полив Toro - надійність і довговічність

Цей торговельний бренд відомий і іменитим ландшафтним дизайнерам, і садівникам-любителям. Чим обумовлюється така популярність цієї марки? Фірма Toрo:
  1. Запатентувала більш 250 інноваційних продуктів.
  2. Постачає вироблені товари в 121 країну світу.
  3. Входить в список п'ятисот (Fortune 500) найбільших міжнародних компаній.
  4. Налічує понад 5 тис. співробітників по всьому світу.
Товарообіг даної організації від продажів устаткування і комплектуючих щорічно складає 2 млрд. доларів. Що дозволяє бренду зайняти почесне місце серед 1000 найбільших благоспроможних компаній США.

                     Вартість систем автоматичного поливу Toro

Перед тим, як перейти до установки конструкції, радять спочатку розробити проект і ретельно розрахувати кошторис. Ціна за монтаж автоматичного зрошення з використанням фірмової продукції, як правило, залежить від площі території (Ви можете подивитися таблицю перейшовши на сторінку Вартість автополива). До кошторису входять витрати за надану послугу і вживані матеріали.

Чому вигідно звернутися в «Garden House»?

Ми виділяємося серед конкурентів завдяки тому, що:
  1. Реалізовуємо проекти всілякого ступеня складності і масштабу.
  2. Даємо рік гарантії на роботу і продану продукцію.
  3. Встановлюємо конструкції протягом 3-7 днів.
  4. Безкоштовно виїжджаємо на об'єкт і робимо попередні розрахунки кошторису.

Хочете замовити монтаж системи автоматичного поливу для газону або купити саджанці рослин з доставкою по Україні - телефонуйте на номер (050) 190-19-65 або скористайтесь сервісом «Зворотній дзвінок».

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.