Комплекс ландшафтних послуг

(099)5461100
(098)8791100

  • Головна
  • Система автоматичного поливу Hunter

Створення систем автоматичного поливу Hunter


Для створення пахучої клумби або зеленого газону необхідно забезпечити рослинам постійне зрошення. Одним з ефективних засобів є система автоматичного поливу Hunter. Вона практично не вимагає втручання людини. Тому, запрограмувавши включення роторних висувних дощовиків, Ви можете спокійно відправлятися на відпочинок або у відрядження. Ваш сад і газон отримають необхідну кількість вологи, а культури не загинуть без нагляду.
автополив київ
Фахівці «Garden House» складають індивідуальні схеми для оптимального поливу території, враховуючи особливості ділянки і вимоги різних видів дерев, чагарників і квітів. Щоб замовити монтаж обладнання фірми «Хантер» і заощадити час по догляду за рослинами, телефонуйте за номером (099) 546-11-00.
проектування автополиву

5 причин, щоб встановити автополив на ділянці

Якщо Ви не можете регулярно виїжджати за місто для проведення поливу і хочете заощадити кошти на оплату праці найманому персоналу, вибирайте практичну модель американського виробництва. Вона характеризується:

Система Hunter часто використовується в проекті ландшафтного дизайну, оскільки ефективно сприяє розвитку рослин, без постійного втручання і контролю з боку власника заміського будинку.

Щоб дізнатися вартість і терміни реалізації плану по сучасному зрошенню території, відправте заявку на пошту info@garden-house.kiev.ua або перейдіть за посиланням. Майстри садового центру, які постачають саджанці по всій Україні, оперативно виїдуть за вказаною адресою для проведення замірів і уточнення особливостей майбутньої співпраці.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.


Hunter - «розумна» система для поливу

Наявність метеостанції і погодних датчиків гарантує автоматичну зміну подачі води або її повне припинення в залежності від умов навколишнього середовища. Після рясного дощу спринклери не включаться, навіть якщо Ви запланували зволоження грунту. Тому рослини не постраждають від надлишку вологи.
Зателефонувавши за номером (098) 879-11-00 Ви можете:
система автополиву
  • Обговорити створення і планування прокладки труб з урахуванням дендороплана і інженерних комунікацій на ділянці.
  • Замовити профілактичне обслуговування системи, чистку, ремонт або заміну комплектуючих елементів за привабливими цінами.
  • Оформити заявку на внесення змін в проект автоматичного поливу в зв'язку зі змінами ландшафтного дизайну.
Завдяки грамотній логістиці, ми безкоштовно виїжджаємо на об'єкти, що знаходяться в радіусі 30-ти км від Києва. Замовте проект сучасного автополива і вирощуйте улюблені культури без особливих зусиль.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.