Комплекс ландшафтних послуг

(099)5461100
(098)8791100

Посадка рослин придбаних в Garden House

Наш садовий центр надає послугу посадки рослин. Кваліфіковані спеціалісти якісно підготують місця для посадки, доставлять та висадять Ваші рослини, а також нададуть Вам консультацію з догляду за ними.

Вартість послуги «Посадка» коштує 30% від вартості рослин з гарантією в один рік. Ми здійснюємо посадку рослин від суми 1500 грн.

Зверніть увагу! Гарантія надається лише на рослини придбані в нашому садовому центрі.
Після затвердження кошторису з Вами укладається договір, в якому вказується вартість робіт, терміни їх проведення, доставка, порядок оплати, інші необхідні параметри. Після чого наші фахівці приступають до робіт.
Вартість доставки рослин залежить від їх габаритів та відстані до місця висадки.

  • Замовлення рослин до 4 метрів на суму від 3000 грн по Києву та передмістю доставляється безкоштовно.
  • Якщо сума замовлення до 3000 грн,  не перевищує 200 кг й висоту понад 4 м - доставка по Києву – 59 грн, по передмістю та області рахується 5 грн/км від садового центру з с. Чайки (але не менше 59 грн за послугу доставки);
  • Якщо рослини великі за габаритами то для їхнього транспортування необхідне  використання автокрана та вантажного автомобіля. Їхня вартість оговорюється індивідуально.
Ділянка, призначена для посадки, повинна бути добре спланована, на ній має бути закінчено спорудження інженерних комунікацій.  До місця повинен бути забезпечений зручний під'їзд техніки (у випадку посадки крупномірів).  Проводиться викопка  ям та підготовка субстрату для посадки.

Зимова посадка рослин

З кожним роком зимова посадка рослин набуває все більшої популярності. Зимова посадка рослин, особливо крупномірів, доцільна для всіх порід дерев, адже істотно знижує ризик втрат і погану приживлюваність.

Одна з переваг зимової посадки в тому, що замерзлий ком землі легше доставити до місця посадки неушкодженим, не потрібна складна упаковка кома.

Недоліком зимової посадки є несприятливі погодні умови, що знижують швидкість проведення робіт. Для проведення зимової посадки потрібен індивідуальний підхід до кожної породи дерев, з урахуванням її фізіології. В цілому, з урахуванням того, що приживлюваність зимових посадок вище, ніж влітку, й в перспективі вони виявляються навіть економічно вигіднішими від літніх посадок.

Посадка рослин восени і навесні

Восени і навесні у рослин швидко відновлюються пошкоджені коріння, мінімальні втрати вологи на випаровування. Запас поживних речовин в тканинах допомагає підготувати дерево до періоду інтенсивного росту. Деревам необхідний восени запас калію і фосфору, що дасть хорошу морозостійкість, а навесні, для швидкої регенерації коренів можна підгодувати сечовиною. При поливі додаємо стимулятори коренеутворення. 


Літня посадка рослин

Влітку основними несприятливими для посадки факторами є висока температура середовища і, як наслідок, підвищена вологовіддача у рослин. Домогтися гарного приживання дозволяє постійне дощування і видалення частини листя і молодих пагонів. Ці заходи дозволяють уникнути втрат і звести до мінімуму період адаптації.                                        Наші фахівці допоможуть Вам створити сад Вашої мрії.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.