Комплекс ландшафтних послуг

(099)5461100
(098)8791100

  • Головна
  • Озеленення ресторанів та літніх майданчиків

Озеленення ресторанів та літніх майданчиків

Кожен ресторатор знає, що для ресторану високого рівня обов'язковою є наявність літнього майданчику або як мінімум - затишна літня веранда. Це дуже важливо з точки зору того, що в теплу пору року люди більше схильні відпочивати в ресторанах на свіжому повітрі, а не в закритих приміщеннях.
 
Особливістю гарної літньої площадки ресторану є те, що вона насичена зеленню та природою (рослини, квіти, газон і інші форми декоративного саду). Клієнти дуже люблять затишні ресторани, літні майданчики яких більше нагадують природний сад, тому якщо Ви захочете створити гарний сад на своїй літній території - всі найвимогливіші та найбажаніші клієнти - Ваші!

 Які основні етапи робіт?

Озеленення ресторанів зазвичай починають не з озеленення, а з підготовки загального ескізу або детального проекту ландшафтного дизайну (озеленення). Після підготовки плану озеленення готується і затверджується кошторис, підписується договір і навколо Вашого ресторану з'являється гарна картина озеленення.
 
Працюючи над озелененням ресторанів та літніх майданчиків, ми виконуємо наступні види робіт:
  • Підготовка ескізу, плану або повноцінного проекту озеленення;
  • Посадка різних видів рослин: хвойні та декоративні дерева, квіти і чагарники;
  • Створення живоплотів з вічнозелених рослин (з туй, ялин, ялівців);
  • Створення газону (посів газону або укладання рулонного);
  • Створення відсипань з гальки, альпійських гірок та інших декоративних композицій;
По завершенню цих робіт Ви також можете скористатися нашими послугами по комплексному догляду за рослинами і газоном.

Які рослини пропонує «Garden House» для озеленення ресторанів?

Однією з істотних переваг озеленення нашою Компанією є те, що ми маємо свій садовий центр і розплідник рослин, тому можемо запропонувати широкий вибір декоративних, хвойних, листяних, вічнозелених, квітучих та інших рослин для озеленення. На сайті нашого інтернет-магазину рослин Ви можете ознайомитись та підібрати рослини, які Вам сподобаються.
 
При складанні проекту або ескізу озеленення наш ландшафтний дизайнер з радістю врахує Ваші побажання по тим рослинам, які Вам сподобалися.

Чому за створенням затишних літніх майданчиків ресторатори звертаються до нас.

Ми маємо досвід співпраці з багатьма ресторанами і заміськими комплексами. Компанія «Garden House» вміє створити необхідний затишок, який оцінять і полюблять Ваші постійні клієнти.

У комплексному озелененні ресторанів ми пропонуємо всі види робіт (ґрунтові роботи, створення автополиву і газону, посадка рослин, створення водойм і літніх альтанок). Наші клієнти цінують те, що ми можемо запропонувати повний комплекс послуг «під ключ» з гарантією термінів і якості результату.

У роботі з нами Ви можете розраховувати на надійного партнера-озеленювача, який знає толк у створенні краси та затишку.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.