Комплекс ландшафтних послуг

(099)5461100
(098)8791100

Наша концепція

‘‘Garden House’’– це команда молодих та енергійних спеціалістів, котрі якісно та професійно виконують свою роботу. Ми пропонуємо Вам декоративні рослини для озеленення Вашого саду та послуги зі створення ландшафтного дизайну, альпійських гірок, квітників.  Ми працюємо для Вас, щоб Вам було затишно та комфортно у Вашому саду. За Вашим бажанням, ми розробимо ландшафтний проект, надамо видові ескізи і робочі креслення, організуємо роботи з очищення території, створення системи автоматичного поливу, закладки газону  та підготовки ділянки до озеленення і повного облаштування.

 Наше кредо – це якість, якість наших товарів та послуг! 

Наш садовий центр ще досить молодий, але вже зараз ми в першу чергу зосереджені на професійності наших спеціалістів та якості реалізованих рослин. Ми намагаємося йти на зустріч своїм клієнтам і знайти індивідуальний підхід до кожного. У нас постійно проходять сезонні акції, ми надаємо знижки та бонуси на товари й послуги.

Ми працюємо лише з рослинами українського виробництва, тому Ви можете не перейматися їхньою приживлюваністю, вони повністю акліматизовані і підходять для нашої кліматичної зони. Хвойні, листяні і трав'янисті рослини вирощуються із закритою кореневою системою в горщиках. Їх можна висаджувати в грунт практично цілий рік. Приживлюваність таких дерев і чагарників практично 100%, адже їх коренева система не пошкоджується при пересадці.

Ми продаємо рослини різних розмірів і форм. У нас ви можете придбати рослини в невеликих контейнерах висота яких не перевищує 10-15 см, а також крупноміри що можуть досягати 4 м у висоту.

Ми виконуємо роботи з озеленення та благоустрою переважно у м. Києві та Київській області, а продаж рослин здійснюємо по всій території України.

Наше завдання створити для Вас гармонійний і раціональний ландшафт, що підкреслить стиль Вашого житла і при цьому відповідатиме вимогам краси, природності, практичності та Вашим стильовим вподобанням.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.