Комплекс ландшафтних послуг

(099)5461100
(098)8791100

Дерева крупноміри: плодоносний сад за 1 сезон

Компанія «Garden House» пропонує Вам допомогу в озелененні ділянки і розбивці саду. У садовому центрі поблизу від Києва Ви можете купити дерева крупноміри і замовити їх посадку на своїй дачі або біля котеджу.

Даємо гарантію приживлюваності рослини - 1 рік, тому що впевнені в якості посадкового матеріалу і майстерності садівників компанії.

Процедура пересадки

Щоб переміщення дорослого дерева пройшло ефективно, дотримуємося такого алгоритму:
  • Витягуємо коріння, зберігши всі корінці в земляному комі. Посадковий матеріал висотою до 6 м гранично дбайливо викопується вручну. Для гігантів 7-12 м використовується спеціальний апарат Optimal -1400 на базі трактора підвищеної прохідності Т-150. Він дає можливість сформувати ком розмірами 140х90 см і пересадити дерево з діаметром стовбура 20 см (63 см в обхваті).
  • Готуємо яму для розміщення коренів. Мінімальна глибина - 1,5 м, діаметр залежить від розмірів кома і типу кореневої системи. Поверх грунтового шару насипається подушка з родючої землі.
  • Транспортуємо крупномір на об'єкт. Доставка здійснюється на пристосованому для перевезення вантажному транспорті з відповідним розміром кузова.
  • Проводимо посадку і встановлюємо розтяжки. Так забезпечується правильне положення стовбура і збільшуються шанси успішного вкорінення.
Через 1-2 роки після цих заходів буде здаватися, що декоративний дуб або яблуня 10 років росли на ділянці.

5 причин купити крупноміри в «Garden House»

83% відсотки клієнтів звертаються до нас повторно, тому що їх залучають:
  1. Хороший вибір дерев крупномірів в садовому центрі. 80 сортів декоративних і плодових рослин, пристосованих до клімату України. На кожне дається гарантія.
  2. Помірні ціни. Вартість робіт із застосуванням двох видів спецтехніки становить 30% від витрат на покупку посадкового матеріалу.
  3. Оперативна пересадка. Якщо кількість об'єктів не перевищує 10-ти, заходи проводяться протягом 1 дня.
  4. Можливість замовити послуги спецтехніки без покупки посадочного матеріалу. Буде потрібно надати дозвіл на викопування.
  5. Гарантія приживлюваності. Якщо протягом 1 року рослина крупномір не приживеться на ділянці, садівники «Garden House» визначать причину і замінять його.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.Купити дорослі плодові дерева і декоративні рослини великого розміру Ви можете в будь-який сезон року. Зателефонуйте, щоб консультант допоміг підібрати сорт (з урахуванням типу грунту ділянки), визначити кількість рослин і період висадки. Контактні номери: (067) 888 97 81 та (050) 190 19 65.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.