Комплекс ландшафтних послуг

(099)5461100
(098)8791100

Ефективний крапельний автополив для саду та городу

Крапельний автополив являє собою економний спосіб зволоження ґрунту. При його застосуванні вода потрапляє безпосередньо до кореневої системи саджанця, а не розбризкується по території. Агрономи «Garden House» рекомендують використовувати дану систему для зрошення грядок в теплицях і оранжереях, на плантаціях і виноградниках.

У ландшафтному дизайні це оптимальний спосіб підтримки пишного цвітіння і швидкого зростання декоративних рослин. Якщо Ви хочете встановити такий автополив на ділянці, набирайте телефон: (099) 546-11-00. Майстри садового центру оперативно виїдуть для монтажу крапельної стрічки, стартерів, кранів та інших елементів на території Києва та області.

Переваги автоматичного поливу крапельного типу

Щоб зрошення культур було простим і ефективним, ми використовуємо європейське обладнання та комплектуючі. З їх допомогою легко створюється оптимальний полив для культур на території будь-якої площі. Сучасна система дозволяє:
 
Крім того, використання автоматичного обладнання з точним методом зрошення перешкоджає появі бур'янів і допомагає в боротьбі з паразитами. Якщо Ви хочете виростити густий газон або декоративні квіткові клумби, що радують приємними ароматами і пишними суцвіттями, замовте виїзд майстра.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.


«Garden House» - доступні ціни та професійний підхід

Вартість крапельного обладнання залежить від:
  • Площі саду або городу.
  • Способу розміщення поливних труб (наземний, підземний).
  • Кількості крапельниць.
  • Наявності фільтрів для очищення води.
  • Особливостей рослин: інтенсивності зрошення і інших чинників.
Щоб розрахувати точну ціну послуги, майстри садового центру виїжджають на об'єкт для складання докладного кошторису. Для визначення інтервалу між крапельницями беруться до уваги особливості культур, які ростуть на ділянці. Периметр зволоження досягає 1 м в глибину і до 2,5 м в ширину.


Працюючи з перевіреними постачальниками, ми надаємо гарантію на 1 рік на систему автоматичного зрошення. Якщо протягом цього часу обладнання вийде з ладу, співробітники центру безкоштовно його замінять в найкоротші терміни.

Хочете більше дізнатися про краплинний полив і замовити саджанці з доставкою по Україні, пишіть на пошту info@garden-house.kiev.ua або замовте безкоштовний виїзд спеціаліста.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.