Комплекс ландшафтних послуг

(099)5461100
(098)8791100

Озеленення міста від компанії «Garden House»

Озеленення міста зазвичай формує імідж та враження про місто чи певну його частину, саме краса зовнішнього простору біля міських споруд створює потрібну атмосферу.


Що важливо враховувати в парково-міському озелененні?

Оскільки в парковому озелененні однією з головних особливостей є догляд за посадженими рослинами, важливо звернути увагу на рослини, які потребують мінімального догляду і не вимогливі до умов виживання.
 
Враховуючи також, що кількість рослин завжди потрібно велика, а бюджети обмежені, у такому випадку, часто потрібно серед молодих дерев (які доступні по ціні) обирати ті, які відрізняються швидкістю росту і можуть через кілька років серйозно вирости і вже створити певний затишок.
 

Які рослини пропонує «Garden House» для паркового озеленення?

Однією з істотних переваг озеленення садового центру «Garden House» є те, що ми маємо власний садовий центр і розплідник рослин, тому можемо запропонувати широкий вибір дерев для озеленення вулиць, міст, скверів та інших об'єктів в необхідній кількості. На сайті нашого інтернет-магазину Ви можете проглянути і підібрати рослини, які Вам сподобаються.

У парковому озелененні важливим є посадка швидкорослих дерев (малого віку), які можна придбати за дешевою ціною і за декілька років отримати цілий парк дерев, що гарно підросли. Ми пропонуємо звернути увагу на такі швидкорослі дерева для паркового озеленення:
Дуб                   Катальпа                     Клен                   Липа
Якщо Ви бажаєте отримати більш детальну консультацію з питань паркового озеленення, Ви можете залишити заявку на сайті:

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.