Комплекс ландшафтних послуг

(099)5461100
(098)8791100

Створення систем автоматичного поливу газону

Пишно квітучий сад з доглянутим газоном - місце для релаксації і відпочинку. Щоб він залишався пахучим оазисом і в посушливу погоду, варто подбати про нормальну вологість ґрунту. Встановивши автополив, Ви вирішите це завдання раз і назавжди. Обрана територія зрошуватиметься без Вашого втручання за заданим графіком.
В комплекс ландшафтних послуг садового центру «Garden House» входить створення систем автоматичного поливу газону «під ключ» в Києві та області. Понад 7 років ми втілюємо проекти з розробки та монтажу даного обладнання. Довірте це завдання нам - ми знаємо, як перетворити сад у квітучий райський куточок!

Автоматичний полив: головні переваги

З моменту своєї появи на аграрному ринку дані пристрої не переставали бути хітом продажів. Їх широко застосовують професійні фермери, ландшафтні дизайнери і садівники-любителі. Зрошувальні системи з автономним управлінням дозволяють спростити догляд за газоном і демонструють такі переваги:
  • Проста настройка. Ви задаєте необхідні параметри роботи (обсяг води, час, режим) і вказуєте особливості зон для зрошення. Апарат виконає призначену програму без Вашого втручання.
  • Економія. Сучасні прилади дозволяють зменшити витрату води і електрики, регулювати час і інтенсивність роботи. Завдяки вигідній ціні на них, можна зробити фінансове вкладення в благоустрій ділянки.
  • Зручний монтаж. Комунікації прокладаються під землею. На поверхні видно лише дощовики і форсунки.
  • Естетичний вигляд. Устаткування гармонійно вписується в ландшафт газону, саду або городу, підкреслює красу дизайну.

Безперебійність і довговічність роботи пристрою залежить від правильності виконання проекту. У садовому центрі «Garden House» над його створенням працюють професіонали, які обов'язково врахують особливості ґрунту, рослин і рельєфу. Ми не просто продаємо зрошувальне обладнання, а повністю беремо на себе всі складнощі установки.

Як ми розраховуємо вартість послуг?

Складання кошторису для клієнта - індивідуальний процес, в якому важливо брати до уваги ряд нюансів:
  • Площа території для робіт.
  • Ступінь їх складності.
  • Витрати на матеріали.
  • Специфіка флори.
Середні розцінки на підготовку і монтаж систем автоматичного поливу «під ключ» Ви можете подивитися перейшовши на сторінку Вартість автополива.
 
Замовте виїзд фахівця для складання кошторису вже сьогодні! Для цього зателефонуйте нам за номерами: (098) 8791100, (099) 5461100 або замовте зворотний дзвінок.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.


Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.