Комплекс ландшафтних послуг

(099)5461100
(098)8791100

САДОВЫЙ ЦЕНТР 

GARDEN HOUSE

Компанія«Garden House» («Гарден Хаус») надає повний комплекс послуг в області ландшафтного дизайну - від проектування і 3D візуалізації Вашого майбутнього ландшафту до втілення його в життя.

Ми працюємо і створюємо ландшафтний дизайн в Києві й Київській області, здійснюємо поставку рослин і комплектуючих для системи автоматичного поливу в усі регіони України.

      

      

Ландшафтний дизайн - це особливий вид мистецтва, який межує з науками: ботанікою, декоративної дендрології, історією, фізикою, геодезією і багатьма іншими. І для того щоб створений ландшафт ділянки радував Вас багато років потрібно довірити його реалізацію фахівцям!Чому "Garden House"?

· Ми допоможемо зрозуміти, що потрібно саме Вам і скільки це коштує. Безчого не можна обійтися, а на чому можна заощадити.  

· Створенням Вашого саду будуть займатися більше 15 осіб, починаючи від дизайнерів, закінчуючи фахівцями з догляду за садом.

· Ми створимо Ваш зелений світ з нуля. Допоможемо Вам розробити концепцію озеленення і благоустрою ділянки, підібрати стиль саду, який буде відображенням Вашого смаку та індивідуальності.


Удовлетворенность

наших клиентов

Качественная

продукция

Качественная

работа


Ландшафтний дизайн від компанії «Garden House» - це завжди поетапне і гармонійне проектування рельєфу, зелених насаджень та архітектурних споруд з функціональною і зручною системою інженерних комунікацій. Адже саме дотримання правил комбінування даних чинників є основою для вдалого і довговічного ландшафтного дизайну будь-якого напрямку і стилю.

ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ НА ВСІ ВИДИ РОБІТ!

Якщо протягом року у Вас виникнуть проблеми з рослинами або обладнанням - ми усунемо їх за свій рахунок!

САД ПРО ЯКИЙ ВИ ТАК ДОВГО МРІЯЛИ - МИ ВТІЛИМО ЙОГО В ЖИТТЯ!


Розіб'ємо і вимостити доріжки, створимо смарагдову галявину, облаштуємо біля основи альпійської гірки водойму з лататтям, побудуємо декоративний город з пряними травами і зеленню, висадимо плодовий сад з ароматними фруктами або відтворимо невелику частину лісу.

Телефонуйте, і ми реалізуємо всі Ваші фантазії!

Замовити безкоштовний виїзд фахівця Ви можете за телефонами (099) 5461100 

(098) 8791100, а також залишивши заявку «Замовити дзвінок».

Николай

директор садового центра Garden House

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.