Комплекс ландшафтних послуг

(099)5461100
(098)8791100

Квітники на Вашій ділянці

Квітник має сильний емоційний вплив і є головним акцентом в колоритному оформленні Вашої ділянки. Він має відповідати єдиному композиційному і художньому рішенню території, узгоджуючись із стилем, формою і призначенням споруд, доріжок, деревно-чагарникових груп тощо.


Залежно від місця розташування та їх призначення, квітники можуть мати різні розміри, форми та кольорові рішення. Розрізняють два типи планування квітників: 

  • регулярний (геометричний)
  • ландшафтний (природний).

Геометричному стилю відповідають такі види квітникового оформлення: бордюри, партери, клумби,  рабатки, квітники з килимових рослин, декоративні і квітникові вази тощо.

   

Ландшафтні квітники (пейзажні) – це групи, масиви, міксбордери, кам’янисті сади, сади неперервного цвітіння тощо.

   

Основні види квітників 

Бордюри –композиції з використанням квітів у вигляді різних за шириною смуг, що прилягають вздовж доріжок, газону, стін, парканів тощо. Створюють бордюри з низьких рослин одного виду чи сорту. 


Клумби – квітники правильної геометричної форми, як правило, у вигляді квадрата,кола, прямокутника, тощо. Діаметр клумб від 3 м до 9 м,їх створюють  з однотонних або різнокольорових однорічників і багаторічників. Крім квітів, для оформлення клумб використовують кущі такі як троянди, самшит, туя тощо.


Рокарій – піднята невелика гірка (до 1,5 м висотою), де поєднано каміння і рослини.


Рабатки – це квітники у вигляді смуги, шириною 0,6-3 м, розташовані вздовж доріжок і фасадів споруд, навколо партерів. Довжина рабаток коливається від 3-5 до кількох десятків метрів. В рабатках використовують одно-, дво- та багаторічники. Найдекоративнішими є рабатки з однакових за висотою рослин, не більше 2-3 кольорів.

   


Переносні квітники у вазах і контейнерах використовують для оформлення майданчиків, терас, балконів, сходів тощо. Вази виготовляють з дерева, бетону, кераміки. Розмір та форму їх обирають залежно від місця розташування території та асортименту рослин.

   

Підвісні квітники використовують для оформлення входів до будинків, кафе, майданчиків тощо. Це дає змогу прикрасити територію з обмеженою площею де не можливо створити стаціонарне квітникове оформлення. 

   

Солітери (поодинокі рослини) – це окремо розташовані рослини з оригінальним великим, орнаментальним чи декоративно забарвленим листям, з великими яскравими або оригінальними за формою квітами чи суцвіттями. Вони повинні виділятися серед груп чагарників і дерев, на фоні газону чи будинку тощо.


Міксбордери – це змішані бордюри у вигляді смуг геометричної чи пейзажної форм шириною 2-5 м. Для створення міксбордерів використовують широкий асортимент як однорічних так і багаторічних квітниково-декоративних рослин. До міксбордерів можна включати гарноквітучі та хвойні кущі. Асортимент має бути дібраний так, щоб цвітіння тривало безперервно, протягом усього сезону, і кожного місяця квітник виглядав по-новому.

   

Навіщо потрібен дизайн - ескіз квітника на Вашій ділянці?

Наші спеціалісти допоможуть Вам створити неповторний стиль Вашої ділянки, враховуючи її художнє та функціональне призначення.

Барвисті та високохудожні квіткові композиції, які створюються з врахуванням Ваших побажань, колористики рослин,  їхніх розмірів, вимог до ґрунту, світла, вологи й тепла, будуть створювати затишок в Вашому саду та радувати не один рік.

Вартість створення дизайну - ескіз квітника на Вашій ділянці:

Клієнтам, які працюють з нами з озеленення ділянки та інших елементів ландшафту
ДИЗАЙН - ЕСКІЗ КВІТНИКА В ПОДАРУНОК!

Вартість створення квітника на Вашій ділянці:

  1. Вартість створення квітника залежить від обраних Вами рослин, їх кількості, щільності посадки рослин, кількості завозиться грунту. Середня ціна квітника з однорічних або багаторічних квітів, декоративних чагарників становитьЦІНА за 1 кв.м.
  2.  Створення квітників з багаторічників і цибулинних125 грн./кв.м.
  3.  Створення квітників з однорічників з відсипання мульчирующим матеріалами200 грн./кв.м.
  4.  Створення міксбордерів250 грн./кв.м.

Знання основних засад і теорії проектування квіткових композицій дає можливість фахівцям нашого садового центру створювати різноманітні квітники високого художнього рівня.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.